בישום למשרד

המוממחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה

משרדים הם בתי עסק שצריכים לשמור על ייצוגיות תמיד, בייחוד בשל העובדה שלעיתים קרובות, לקוחות פוקדים את המשרד. מסיבה זו, במרבית המקרים, משרדים מקפידים מאוד על ניקיון קבוע, סדר ופעולות נוספות, שמטרתן לייצג את העסק בכבוד ולשוות לו מראה ותחושה יוקרתיים ומקצועיים. על אף כל אלה, לעיתים קרובות בעלי משרד שוכחים את אחד הדברים החשובים ביותר – נטרול ריחות לא נעימים ברחבי המשרד, העלולים להגיע הן מתוכו והן מבחוץ. ריח רע במשרד עשוי להשפיע משמעותית על האופן שבו לקוחות תופסים את המשרד, וכמו כן על מצב הרוח ותפוקת העבודה של העובדים. אז כיצד דואגים לבישום למשרד בעלויות מינימליות ומבלי להשקיע בכך זמן רב? לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מדוע אנו זקוקים לבישום למשרד?
לפני הכל, חשוב מאוד להבין מדוע בישום למשרד הוא עניין כל כך מהותי. מעבר לעניין הייצוגיות והמקצועיות שהמשרד צריך להפגין בפני הלקוחות, רצוי לקחת בחשבון גם את תחושות העובדים במשרד. ריח רע או לא נעים הוא משהו שעשוי להשפיע בקלות על העובדים, הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי – עניין אשר עשוי להשפיע משמעותית על העבודה והתפוקה של העובדים. כאשר העובדים נמצאים במשרד ריחני ונעים, הם לרוב גם יחושו נמרצים ושמחים יותר, ויבצעו את עבודתם בצורה טובה ומהירה יותר.

כיצד ניתן לבשם את המשרד בעלויות מינימליות?
העלויות של בישום חללים בכלל ובישום המשרד בפרט, עלולות להגיע בקלות לסכומים לא מבוטלים, אשר יחד עם ההוצאות השוטפות של המשרד – עשויים להשפיע לרעה על מאזן הכספים של בעל או בעלת העסק. בדיוק מסיבה זו, בבואנו לבחור בשיטה לבישום המשרד, רצוי מאוד לקחת בחשבון את העלויות הנלוות אליה. בעוד שרוב פתרונות הבישום דורשים התעסקות בלתי פוסקת והוצאות רבות על בסיס קבוע, מפיצי ריח חשמליים מהווים פתרון מעולה לבישום המשרד, שכן עלותם נמוכה והם דורשים מעט מאוד פעולות תחזוקה.

מהם מפיצי ריח חשמליים?
מפיצי ריח חשמליים הם מכשירים אשר פועלים על בסיס של ספריי ריח וסוללות. המכשיר בנוי כך שניתן להגדיר בכל כמה שעות או דקות יפיץ כמות מדודה מספריי הריח לחלל המשרד, וכך יותיר את המשרד מבושם ונעים בכל שעות היממה, ללא כל התעסקות מצד העובדים. המכשיר בדרך כלל חסכוני מאוד, הן בחשמל והן בספריי ריח, עניין הדורש הוצאה חוזרת רק לאחר תקופה של מספר חודשים, בעלות של כמה עשרות שקלים בודדים.

המוממחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה